UPDATE command denied to user 'admin3233'@'85.128.138.94' for table 'alu_settings' - check your database quota Oficjalny Serwis Internetowy KS Górnik Konin Ostre strzelanie Maćka Adamczewskiego
Dodane przezMistrzu, · 01.08.2013, 11:10 ·
Wysokim zwycięstwem 5:1 (0:1) zakończyła się wczorajsza towarzyska potyczka Górnika Konin z Wichrem Dobra.
Rozszerzona zawartość newsa
Wysokim zwycięstwem 5:1 zakończyła się wczorajsza towarzyska potyczka Górnika Konin z Wichrem Dobra.

Podopieczni Pawła Nowackiego prowadzili po pierwszej połowie 1:0 po ładnym strzale z dystansu Macieja Adamczewskiego. Po zmianie stron koninianie dołożyli jeszcze cztery trafienia, trzy razy bramkarza z Dobrej pokonał Adamczewski, raz piłkę umieścił w siatce Tymoteusz Urbański. Jedynego gola dla gospodarzy po rzucie karnym zdobył Piotr Serafin. W spotkaniu z Wichrem Dobra trener Nowacki sprawdził ponad dwudziestu zawodników.


Maciej Adamczewski - zdobywca czterech bramek w meczu z Wichrem Dobra
W Dobrej po raz kolejny w drużynie Górnika Konin zagrał występujący w ubiegłym sezonie w ślesińskim LKS - Łukasz Kujawa. Już wiadomo, że zawodnik ten będzie reprezentował biało-niebieskie barwy w nadchodzącym sezonie. Przed startem rundy jesiennej (który zaplanowany jest na 10 sierpnia) koninianie zagrają jeszcze jeden mecz towarzyski. W sobotę o 15:00 w Kazimierzu Biskupim zmierzą się z miejscowym Polonusem.

Mateusz Krzesiński - RADIO KONIN (95,8 FM), Konin24.info